REKRUTACJA

INFORMACJE NA TEMAT REKRUTACJI DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2023/2024 ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE REKRUTACJA!!!


 
GP

 Z OKAZJI ZBLIŻAJĄCYCH SIĘ ŚWIĄT WIEKIEJ NOCY PRAGNIEMY ZŁOŻYĆ NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA.                                     NIECHAJ TEN CZAS BĘDZIE OKAZJĄ DO WYJĄTKOWYCH SPOTKAŃ              W GRONIE NAJBLIŻSZYCH, NIECH PRZYNIESIE Z SOBĄ NIEGASNĄCĄ POGODĘ DUCHA, A SERCA NIECHAJ NAPEŁNIĄ SIĘ NADZIEJĄ POZWALAJĄCĄ POKONAĆ CODZIENNE TRUDNOŚCI.


 

PRZYPOMINAMY, ŻE WIOSENNA PRZERWA ŚWIĄTECZNA TRWA OD CZWARTKU 6 KWIETNIA 2023R. DO WTORKU 11 KWIETNIA 2023R. 

UCZNIOWIE WRACAJĄ NA ZAJĘCIA DYDAKTYCZNO-WYCHOWAWCZE

W ŚRODĘ 12 KWIETNIA 2023R.


  

Ósmoklasisto

Uczniowie klas VIII SP, którzy w roku szkolnym 2023/2024 planują naukę w szkole branżowej, a we wrześniu 2023r. nie będą mieli ukończonego 15 roku życia, muszą uzyskać zezwolenie na podjęcie praktycznej nauki zawodu, które jest wymagane do podpisania umowy o podjęciu praktyki. W celu uzyskania takiego pozwolenia uczniowie powinni w jak najszybszym terminie umówić badania w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Knurowie, a następnie  zgłosić się w wyznaczonym dniu na badanie do Poradni wraz z opiekunem prawnym.

Termin badania można umawiać osobiście lub telefonicznie (nr tel. 32 235 14 76),  od wtorku do piątku: w godz. od 8.00-16.00, natomiast w poniedziałek od 8.00- 18.00. 


 

 

 

 

 

 

INFORMACJE NA TEN TEMAT ZNAJDUJĄ SIĘ W PONIŻSZYM PLIKU. 

Harmonogram ten może ulec zmianie. Prosimy zatem rodziców/prawnych opiekunów o wcześniejsze zgłoszenie do nauczycieli chęci skorzystania z konsultacji (np. wysyłając wiadomość przez e-dziennik).                                                                                                                                                           

DZIĘKUJEMY.

PODZIĘKOWANIE ZA OKAZANĄ POMOC DLA POLAKÓW NA KRESACH
2023-01-04