Serdecznie zapraszamy do włączenia się do projektu „Pod biało-czerwoną”.

Projekt ten zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu. Inicjatywa zakupu masztu i flagi zależeć będzie od mieszkańców.  „Pod biało-czerwoną” to projekt, który ma zjednoczyć nasz kraj i jego mieszkańców. Nie tylko uhonoruje Poległych za wolność i niepodległość naszej Ojczyzny, ale także zachęci do patriotycznych postaw i dumy z bycia Polakami. Ta patriotyczna inicjatywa, realizowana pod honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, będzie się opierała o zapał i działanie mieszkańców naszych Małych Ojczyzn. Celem projektu jest także godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej 1920 roku. Umieszczenie flagi na maszcie w wyjątkowym miejscu to dowód na to jak ważne są symbole narodowe w życiu Polaków. Te, za które życie w walce o wolność Ojczyzny poświęcali nasi przodkowie. 

Informacja wraz z regulaminem znajduje się pod linkiem: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/

 

Aby wziąć udział w akcji, należy zebrać odpowiednią (szczegóły w regulaminie) liczbę głosów poparcia online. Głosy poparcia składane są przez osoby fizyczne zamieszkałe na terenie gminy, elektronicznie poprzez wypełnienie krótkiej ankiety dostępnej na stronie: https://www.gov.pl/web/bialoczerwona/opis-i-cel-projektu/   (ODDAJ GŁOS POPARCIA)

W najbliższych dniach dostępna będzie również interaktywna mapa, za pomocą której można na bieżąco sprawdzać liczbę oddanych głosów. W przypadku dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:

 

Zachęcamy do udziału w projekcie!!!


 

Statut Przedszkola w Stanicy został zaktualizowany, prosimy rodziców o zapoznanie się z treścią obowiązującego statutu.


 

Rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2020/2021

Szanowni Rodzice, Przedszkolaki

Od 1 września 2020 r. rozpoczynamy edukację w formie stacjonarnej, z zachowaniem wytycznych MEN, MZ i GIS oraz wewnętrznych procedur przeciwepidemicznych w zakresie funkcjonowania przedszkola.
Prosimy Rodziców o zapoznanie się z wytycznymi, informacjami, procedurami i poradami dotyczącymi bezpiecznego pobytu uczniów i dzieci w budynku.
W celu zachowania bezpieczeństwa dzieci i pracowników prosimy Rodziców o wypełnienie i podpisanie DEKLARACJI RODZICA (załącznik do procedur) i dostarczenie w dniu
1 września do szkoły/przedszkola (osobiście lub poprzez dzieci).

pdf
4160973

 

Witamy na naszej nowej stronie internetowej, stale się doskonalimy, chcemy aby informacje z życia szkoły i przedszkola docierały do dzieci i rodziców w jak najatrakcyjniejszej i przejrzystej formie. Mamy nadzieję, że nowa szafa graficzna strony Wam się spodoba, a rzeczowe informacje usprawnią nasze wspólne działania. Sukcesywnie będzie przybywało informacji, a galeria zdjęć będzie wspaniałą kroniką wydarzeń. Badźcie z nami!!